Cindi učne delavnice

CINDI DELAVNICA ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG IN DEJAVNIKI TVEGANJA TER PROGRAM SVIT

V zdravstvenem domu Nazarje bomo znova  izvajali  CINDI delavnico o  zdravem načinu življenja.

Na delavnico ZDRAV  ŽIVLJENJSKI SLOG IN DEJAVNIKI TVEGANJA , lahko pridejo vsi , ki želijo narediti nekaj zase in spremeniti nezdrave navade ali razvade kot so npr. kajenje, nezdrav način prehranejevanja, premalo telesne dejavnosti in tudi tisti, ki imajo zvišan krvni tlak in holesterol, kar je posledica prej omenjenih dejavnikov. Za to delavnico ne potrebujete obrazca, samo prijavite se na telefon ali mail(spodaj).

IZVAJAMO ŠE NASLEDNJE CINDI DELAVNICE:

ZDRAVA PREHRANA - ugotovijo se prehranjevalne navade, kako bi lahko izboljšali svoje navade v bolj zdrave, spoznavajo se lastnosti živil in kombinacije,...Delavnica traja 4 tedne (srečanje 1xtedensko).

ZDRAVO HUJŠANJE - delavnica traja 16 tednov. Srečanja so sestavljena iz telovadbe in predavanja. Podrobneje se spozna posamezna živila, štetje kalorij, sestavljanje jedilnikov za udeležence, kjer udeleženci aktivno sodelujejo...

TEST HOJE - preverjanje telesne zmogljivosti posameznika, pri hoji 2 km.

DEMONSTRACIJA NORDISKE HOJE

OPUŠČANJE KAJENJA- individualno ali skupinska delavnica. Sestavljena iz 5 srečanj, kjer se udeleženci postopno odvajajo od cigaret.

Za informacije smo dosegljivi na e-mail naslovu zdravstvene vzgoje ali telefonu:839-24-30 - centrala.

Maja Gosar